Dostawca stali węglowej, nierdzewnej i ocynowanej.

Twój zaufany dostawca stali

Vstal jest firmą handlującą stalą (1 i 2 kategoria) z siedzibą w Warszawie oraz Koninie, współpracującą z przedstawicielami w całej Europie, Afryce Północnej, na Bliskim Wschodzie, w WNP, Turcji i na Dalekim Wschodzie.

Jako dostawca stali posiadamy bogate i szerokie portfolio źródeł z WNP, Europy, Bliskiego Wschodu i Azji. Ta baza dostaw gwarantuje konkurencyjne ceny, a także efektywne pod względem jakości dostawy do głównych ośrodków przemysłowych i gospodarczych na całym świecie. Oferujemy w ciągłej sprzedaży stal węglową, nierdzewną i ocynkowaną. Dostarczaną w kręgach, zwojach, taśmach i prętach. Posiadamy blachy wykonane z różnych stopów o szerokim zastosowaniu użytkowym.

Pracuj z nami!

Posiadamy magazyn w Krakowie oraz Płocku.

  • Nasza firma została założona w 2016 roku przez grupę przedsiębiorców i doświadczonych menedżerów z branży handlu stalą.
  • Handlujemy stalą na całym świecie i zapewniamy ustrukturyzowane usługi finansowe dla naszych. klientów w różnych krajach.
  • Dzięki naszej dogłębnej analizie rynku i rozległej sieci jesteśmy punktem odniesienia dla klientów w zakresie cen i rynku.
  • Jesteśmy innowacyjną firmą nie tylko w handlu stalą, ale także w rozwiązaniach związanych z handlem.